Giusti Riserva - balsamico 50 let

Aceto Balsamico di Modena DOP 50 anni

Půl století zrání! Tento vynikající, hustý balzamikový ocet di Modena strávil 50 let v dřevěných sudech v důkladné péči rodiny Giusti, dokud se nevytvořil tento jemný balsamikový ocet superlativů.   Více se dozvíte zde
Pouze 4 na skladě **
9 600,00 Kč
Kód: 71279 Obsah: 100ml 96 000,00 Kč/1 l
9 600,00 Kč
Cena s DPH
Pouze 4 na skladě *
Obsah: 100ml 96 000,00 Kč/1 l Kód: 71279
Obsah: 100ml 96 000,00 Kč/1 l Kód: 71279 Zobrazit složení
Giusti Riserva - balsamico 50 let
Giusti Riserva - balsamico 50 let Přidat do knihy přání Cena s DPH
Pouze 4 na skladě
Pouze 4 na skladě **
9 600,00 Kč
Kód: 71279 Obsah: 100ml 96 000,00 Kč/1 l
9 600,00 Kč
Popis produktu
Složení
Nejčastější dotazy
Popis produktu

Aceto balsamico di Modena se plní do typické, hranaté lahve předepsané konsorciem pro Aceto balsamico di Modena tradizionale. Dodávka probíhá v exkluzivní dřevěné krabici se zlatým mosazným zámkem. Díky tomu je láhev balzamikového octa vynikajícím dárkem pro každého gurmána.

Rodina Giusti tento exkluzivní balzamikový ocet vyrábí po 17 generací. Jednou byli dokonce privilegovanými dodavateli královského dvora.
Výroba 50 let starého balzamikového octa podléhá přísným pravidlům a kontrolám kvality. Hroznový mošt bílých hroznů Trebbiano se nejprve nalije do velkých sudů. Po roce se určité množství balzamikového octa nalije do dalšího, menšího sudu, kde se smísí s tím, který zrál delší dobu. Tento proces se tradičně opakuje každý rok, přičemž sudy v tzv. Batteriích jsou čím dál tím menší a jsou vyrobeny z různých dřevin. Přispívají ke specifickým aspektům aromatu hotového balzamikového octa, jako je tomu u vína zrajícího v barikových sudech.

Emilia-Romagna

Přejít do regionu
Složení

Složení

vařený hroznový mošt, vínný ocet, obsahuje siřičitany

Odpovědný provozovatel potravinářského podniku:

Giuseppe Giusti, Via Quattroville 155, I-41100 Lesignana (MO)

Nejčastější dotazy

Garance čerstvosti

Záruka čerstvosti a zdarma chladíci materiál

Gustini spočívá v čerstvých surovinách s velkým důrazem na kvalitu a proto nabízíme zdarma náklady na chladící materál: bez příplatku nebo minimální velikosti objednávky.

Kdy expeduje Gustini chlazené produkty?

Gustini dodává chlazené zboží výhradně od pondělí do čtvrtka (pro objednávky ze Slovenska od pondělí do středy). Tímto způsobem zaručujeme před víkendem nejkratší dobu dodání.

Jak se zabalí produkty do chladu pro přepravu?

Naše čerstvé produkty jsou baleny jednotlivě spolu s chlazenými gelovými prvky v izolovaném sáčku. Vaše výhoda: dodávané prvky chlazení, můžete znovu použít i doma.

Jak dostanu balíček v bezpečí?

Ujistěte se, že Vaše zásilka může byla odesláná naším logistickým partnerem společnosti PPL (pro objednávky ze Slovenska DHL). Informujeme Vás prostřednictvím e-mailu o doručení zásilky. Pokud nemáte možnost si balíček doma od kurýra převzít, můžete pověřit jinou osobu, nebo zadat jinou doručovací adresu (například souseda nebo adresu Vaší kanceláře).

Jak dorazí čerstvé produkty do Gustini?

Čerstvé výrobky přijdou chlazené z Itálie a v našem skladu jsou uloženy do chladu.

Hodnocení

Napište svůj názor!

Vaše hodnocení:

  • Recenze
    Celkové hodnocení