Grappa Riserva 8 anni

Elegantní Nonino Grappa 8 let dozrálo v dubových sudech

Limitovaná a očíslovaná, zkrátka speciální: Grappa ze severoitalských hroznů těch nejlepších ročníků se nalévá do ručně broušené láhve. 8 let vyzrálá v barrique-sudu, poté exceluje měkkými aromaty a barvou jantaru.    Více se dozvíte zde
Pouze 5 na skladě **
3 550,00 Kč
Kód: 64163 Obsah: 0,7l 5 071,43 Kč/1 l
3 550,00 Kč
Cena s DPH
Pouze 5 na skladě *
Obsah: 0,7l 5 071,43 Kč/1 l Kód: 64163
Obsah: 0,7l 5 071,43 Kč/1 l Kód: 64163 Zobrazit složení
Grappa Riserva 8 anni
Grappa Riserva 8 anni Přidat do knihy přání Cena s DPH
Pouze 5 na skladě
Pouze 5 na skladě **
3 550,00 Kč
Kód: 64163 Obsah: 0,7l 5 071,43 Kč/1 l
3 550,00 Kč
Popis produktu
Složení
Nejčastější dotazy
Popis produktu

Na vinicích Friuli jsou hrozny pěstovány právě pro tuto opravdu ušlechtilou grappu. Hrozny získané z Moscato, Friulano, Merlot a Schioppettino se velmi pomalu destilují a postupně získavají všechny nuance cenných aromatických látek. Destilát pak zraje po dobu 8 let v dubových sudech z Limousin a Nevers, které dříve používala rodina Nonino pro zrání sherry.

Výsledkem je jantar, plná grappa s tóny ovoce, koření a čokolády. Elegantní a sametově přetrvávající pocit v ústech. Vychutnejte si drahocennou kapku nejlépe při pokojové teplotě a nechte grappu stát ve sklenici po dobu několika minut, aby se bohatý buket mohl co nejvíce rozvinout.

Dokonalé zakončení oběda s dobrými přáteli. Také velmi dobře harmonizuje se sýrem, crostino toscano nebo tmavou čokoládou, představivosti se meze nekladou.

Složení

Obsah alkoholu

43% vol.

Odpovědný provozovatel potravinářského podniku:

Nonino Distillatori S.p.a., Via Aquileia, 104, I-33050 Pavia di Udine

Nejčastější dotazy

Garance čerstvosti

Záruka čerstvosti a zdarma chladíci materiál

Gustini spočívá v čerstvých surovinách s velkým důrazem na kvalitu a proto nabízíme zdarma náklady na chladící materál: bez příplatku nebo minimální velikosti objednávky.

Kdy expeduje Gustini chlazené produkty?

Gustini dodává chlazené zboží výhradně od pondělí do čtvrtka (pro objednávky ze Slovenska od pondělí do středy). Tímto způsobem zaručujeme před víkendem nejkratší dobu dodání.

Jak se zabalí produkty do chladu pro přepravu?

Naše čerstvé produkty jsou baleny jednotlivě spolu s chlazenými gelovými prvky v izolovaném sáčku. Vaše výhoda: dodávané prvky chlazení, můžete znovu použít i doma.

Jak dostanu balíček v bezpečí?

Ujistěte se, že Vaše zásilka může byla odesláná naším logistickým partnerem společnosti PPL (pro objednávky ze Slovenska DHL). Informujeme Vás prostřednictvím e-mailu o doručení zásilky. Nemáte doma žádný způsob, jak balík přijmout, můžete také přiřadit jinou osobu, nebo zadat jinou doručovací adresu (například soused, nebo Vaše adresa do kanceláře).

Jak dorazí čerstvé produkty do Gustini?

Čerstvé výrobky přijdou chlazené z Itálie a v našem skladu jsou uloženy do chladu.

Hodnocení

Napište svůj názor!

Vaše hodnocení:

  • Recenze
    Celkové hodnocení