Gustini – italské speciality
od tradičních výrobců pro gurmány


Milá gurmánko,
milý gurmáne,


ve svém hledáčku mám neustále malé i velké gurmánské poklady. Objevuji je pří svých pravidelných cestách po všech italských regionech: na tržnicích v provinčních městech, na osamocené usedlosti a nebo v malých rodinných podnicích.

Mým cílem je, aby si každý mohl dopřát potěšení těchto typických italských lahůdek bez toho, aniž by musel podnikat dlouhou cestu.

 

Neustále si všímám toho, že jsou v Čechách nabízeny produkty s velkým rozdílem v chuti i kvalitě. Z tohoto důvodu je pro mne osobní kontakt a důvěra v lidi, kteří naše produkty vyrábějí tak důležitá.

Proto cestuji několikrát ročně k výrobcům do Itálie , nechávám si vysvětlit produkci a takto si vytvářím mínění o filozofii výrobce a jeho minulosti. Neboť jak se říká: důvěra je dobrá, kontrola je ale lepší.

 

Produkty, které Vám Gustini nabízi, pocházejí většinou od rodinných podniků a malých manufaktur z celé Itálie. Tyto podniky zkloubily důmyslně řemeslnou zručnost, částečně po stovky let předávanou tradici a inovační techniky tak, aby s láskou k detailu pro jejich výsledný produkt mohly vytvářet velmi kvalitní speciality.

Mým cílem je: dodávat českým labužníkům italské speciality té nejlepší kvality a té nejlepší chutě.

s chutným pozdravem,
Váš Jens Depenau a Gustini-Team