Facebook Pixel Code

Dárkový set Tutto Tartufo

Italský lanýžový dárkový set

Vůně lesa: Kdo propadl okouzlující vůni této vzácnosti ví, proč je tato vzácná houba tak cenná. S touto vynikající kompilací nejlepších lanýžových lahůdek rozdávete zvláštní chvíle potěšení.   Více se dozvíte zde
Pouze 8 na skladě
1 099,00 Kč
Kód: 81110 Obsah: 1 set 1 099,00 Kč/1 ks
1 099,00 Kč
Cena s DPH
Pouze 8 na skladě
Obsah: 1 set 1 099,00 Kč/1 ks Kód: 81110
Obsah: 1 set 1 099,00 Kč/1 ks Kód: 81110 Zobrazit složení
Tutto Tartufo
Dárkový set Tutto Tartufo Přidat do knihy přání Cena s DPH
Pouze 8 na skladě
Pouze 8 na skladě
1 099,00 Kč
Kód: 81110 Obsah: 1 set 1 099,00 Kč/1 ks
1 099,00 Kč
Popis produktu
Složení
Nejčastější dotazy
Popis produktu

Jemnou vůní drahé houby lze nalézt v dárkovém boxu, který jsme uvedli v této podzimní lanýžové chuti.

Linguine al Tartufo (250g)

Když se setkají svůdní lanýži s elegantními širokými těstovinami, vznikne noblesní spojení pro zvláštní příležitosti. S malou hrudkou másla a parmezánem vytvoříte jemné, exkluzivní menu jako v Ristorante!

Crema al Parmigiano Reggiano e Tartufo (90g)

Pochutnejte si na této pomazánce s jemnou parmezánovou notou a vzácným aromatem bílých lanýžů. Tato crema chutná výtečně do domácích smetanových omáček, na opečeném chlebu či jako náplň do tortelini.

Patè di Tartufo Nero Estivo (30g) - Praví, černý letní lanýži z Toskánska se velmi jemně rozemele, přidá se trocha olivového oleje a sůl. Pochutnejte si na výtečné lanýžové chuti této pomazánky, která se výborně hodí ke Crostini. 

Salsa Bianca Tartufina (80g) - Smetanová lanýžová pochoutka! Tento fantastický krém se mísí z vzácných bílých lanýžů, čerstvých žampionů a pikantního Parmigiano Reggiano. Boží pochoutka na čerstvě opečené topince nebo jako pesto k těstovinám

Dárkový box - 1kus

Pokud položka v konkrétním případě není na skladě, vyhrazujeme si právo jej nahradit s jedním ze stejné nebo vyšší kvality výrobků, s cílem zajistit včasné dodání!

Složení

Složení

Linguine al Tartufo: tvrdá pšeničná krupice, voda, lanýž

Crema al Parmigiano Reggiano e Tartufo: Voda, parmazán (Parmigiano DOP) 40,9%, (mléko, sůl, syřidlo), máslo, bílý lanýž 3,8%, rozpustná sůl: citrát sodný

Patè di Tartufo Nero Estivo: černý letní lanýž 70% ital. původu, (, Tuber aestivum Vitt), olivový olej, sůl, aroma

Salsa Bianca Tartufina: žampiony 67%, smetana, sýr Parmigiano Reggiano (mléko, sůl, syřidlo,), extra panenský olivový olej, bílý jarní lanýž 3%, ( Tuber borchii ), aroma, bramborový škrob, sůl, pepř, petržel, česnek

Nejčastější dotazy

Garance čerstvosti

Záruka čerstvosti a zdarma chladíci materiál

Gustini spočívá v čerstvých surovinách s velkým důrazem na kvalitu a proto nabízíme zdarma náklady na chladící materál: bez příplatku nebo minimální velikosti objednávky.

Kdy expeduje Gustini chlazené produkty?

Gustini dodává chlazené zboží výhradně od pondělí do čtvrtka (pro objednávky ze Slovenska od pondělí do středy). Tímto způsobem zaručujeme před víkendem nejkratší dobu dodání.

Jak se zabalí produkty do chladu pro přepravu?

Naše čerstvé produkty jsou baleny jednotlivě spolu s chlazenými gelovými prvky v izolovaném sáčku. Vaše výhoda: dodávané prvky chlazení, můžete znovu použít i doma.

Jak dostanu balíček v bezpečí?

Ujistěte se, že Vaše zásilka může byla odesláná naším logistickým partnerem společnosti PPL (pro objednávky ze Slovenska DHL). Informujeme Vás prostřednictvím e-mailu o doručení zásilky. Nemáte doma žádný způsob, jak balík přijmout, můžete také přiřadit jinou osobu, nebo zadat jinou doručovací adresu (například soused, nebo Vaše adresa do kanceláře).

Jak dorazí čerstvé produkty do Gustini?

Čerstvé výrobky přijdou chlazené z Itálie a v našem skladu jsou uloženy do chladu.

Hodnocení

Napište svůj názor!

Vaše hodnocení:

  • Recenze
    Celkové hodnocení