Balsamico dárková truhlice - Selezione Speciale

Aceto Balsamico di Modena DOP

Dárková truhlice Lo Scrigno obsahuje kompletní balsamico sbírku tradičních Acetaia Giusti, s kousky starými i 30 let. Tento exkluzivní výběr dodáváme v noblesní dřevěné truhličce.    Více se dozvíte zde
Pouze 6 na skladě **
6 850,00 Kč
Kód: 71084 Obsah: 5 x 250ml 5 480,00 Kč/1 l
6 850,00 Kč
Cena s DPH
Pouze 6 na skladě *
Obsah: 5 x 250ml 5 480,00 Kč/1 l Kód: 71084
Obsah: 5 x 250ml 5 480,00 Kč/1 l Kód: 71084 Zobrazit složení
Balsamico dárková truhlice - Selezione Speciale
Balsamico dárková truhlice - Selezione Speciale Přidat do knihy přání Cena s DPH
Pouze 6 na skladě
Pouze 6 na skladě **
6 850,00 Kč
Kód: 71084 Obsah: 5 x 250ml 5 480,00 Kč/1 l
6 850,00 Kč
Popis produktu
Složení
Nejčastější dotazy
Popis produktu

Vrcholná sláva balzamikových octů: v masivní dřevěné krabici najdete jedinečný poklad: sbírku těch nejcennějších balzamikových octů od Giuseppe Giustiho.

Tato kolekce byla původně sestavena pro Luciana Pavarottiho, který hledal mimořádný dárek pro charitativní akci. Tam byl tento poklad vydražen za astronomickou částku. Dnes Giusti nabízí svým zákazníkům reprodukci původní „truhly s pokladem“ v poměru 1:1. Kompletní kolekce obsahuje pět různých Aceto Balsamico di Modena: lesklé a trvanlivé „Profumato“, aromatické a vyvážené „Classico“, sladké a těžké „Riccardo Giusti“, „Quarto Centenario“ s ovocnou notou a vynikající „Banda“ Rossa “.

Těchto pět kvalit, každá v historické láhvi Giusti Champagnotta, je doprovázeno pěti velmi zvláštními balzamikovými octy v malých, ručně vyráběných lahvích. Tyto vzácnosti zrají po dobu asi 30 let v sudech z různých druhů dřeva (včetně třešní a moruše) a do lahví ze starožitných sudů se plní až v okamžiku objednání.

Emilia-Romagna

Přejít do regionu
Složení

Složení

1-2 medaile: Aceto Balsamico di Modena 98% (ocet, vařený hroznový mošt) vařený hroznový mošt, obsahuje siřičitany, 3-5 medailí: Aceto Balsamico di Modena 98% (vařený hroznový mošt, vinný ocet) vařený hroznový mošt, obsahuje siřičitany, kyselost 6%, 5x40ml: vařený hroznový mošt, vinný ocet, obsahuje siřičitany.

Odpovědný provozovatel potravinářského podniku:

Giuseppe Giusti, Via Quattroville 155, I-41100 Lesignana (MO)

Nejčastější dotazy

Garance čerstvosti

Záruka čerstvosti a zdarma chladíci materiál

Gustini spočívá v čerstvých surovinách s velkým důrazem na kvalitu a proto nabízíme zdarma náklady na chladící materál: bez příplatku nebo minimální velikosti objednávky.

Kdy expeduje Gustini chlazené produkty?

Gustini dodává chlazené zboží výhradně od pondělí do čtvrtka (pro objednávky ze Slovenska od pondělí do středy). Tímto způsobem zaručujeme před víkendem nejkratší dobu dodání.

Jak se zabalí produkty do chladu pro přepravu?

Naše čerstvé produkty jsou baleny jednotlivě spolu s chlazenými gelovými prvky v izolovaném sáčku. Vaše výhoda: dodávané prvky chlazení, můžete znovu použít i doma.

Jak dostanu balíček v bezpečí?

Ujistěte se, že Vaše zásilka může byla odesláná naším logistickým partnerem společnosti PPL (pro objednávky ze Slovenska DHL). Informujeme Vás prostřednictvím e-mailu o doručení zásilky. Pokud nemáte možnost si balíček doma od kurýra převzít, můžete pověřit jinou osobu, nebo zadat jinou doručovací adresu (například souseda nebo adresu Vaší kanceláře).

Jak dorazí čerstvé produkty do Gustini?

Čerstvé výrobky přijdou chlazené z Itálie a v našem skladu jsou uloženy do chladu.

Hodnocení

Napište svůj názor!

Vaše hodnocení:

  • Recenze
    Celkové hodnocení